• برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها
 • ۰۸:۰۵ (یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸)
 • دفتر مطالعات مجموعه ارزشمندی است زیرا ماهیت کار در این مرکز این امکان را می دهد که بیشتر ببینیم؛ بنابر این آنچه می ماند، اخلاق است که اولین سیاست من در این حوزه است.
 • مراسم معارفه و تودیع مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها صبح روز شنبه چهارم خرداد ماه با حضور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی در محل دفتر مطالعات برگزار شد.

  به گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، در این مراسم محمد خدادی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، ضمن تقدیر از زحمات دکتر ضیایی‌پرور، مدیر کل پیشین ذفتر مطالعات؛ دکتر گیتا علی‌آبادی را به عنوان مدیر کل جدید دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها معرفی کرد.

  در این مراسم معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی گفت: ما در محیطی هستیم که تمام تلاش هایمان باید بر آن باشد که به جای اینکه بیشتر دیده شویم، بیشتر ببینیم. زیرا ما همیشه از ندیدن باختهایم. بنابر این در این تغییر و جابجاییهامهم نیست چه کسی میرود و یا چه کسی می آید، بلکه مهم این است که با کارهایمان منشاء اثر باشیم.

  وی افزود: تغییر به معنای سفید و سیاه و یا خوب و بد نیست بلکه همه ما باید به یک موضوع واحد فکر کنیم که آن اعتلای انسان است.

  وی اظهار کرد: من به دلیل سختی و پیچیدگی دو سال آخر دولت تدبیر و امید به این سمت منصوب شدم و انتظارم این است که با همبستگی ، همیاری و همکاری یکدیگر از فرصتها بهره ببریم و برای مردم منشاء خیر باشیم.

  خدادی تأکید کرد: دفتر مطالعات مجموعه ارزشمندی است زیرا ماهیت کار در این مرکز این امکان را می دهد که بیشتر ببینیم؛ بنابر این آنچه می ماند، اخلاق است که اولین سیاست من در این حوزه است.

  وی با اشاره به رسالت های دفتر مطالعات در حوزه معاونت مطبوعاتی گفت: این دفتر عقبه رسانه‌ها است و عقبه رسانه ها به لحاظ محتوایی در اینمجموعه شکل می گیرد. در این ارتباط دو سویه با رسانه ها، فرایندهای مختلفی در حوزه آسیب شناسی، نقشه راه کوتاه مدت، مدل های افزایش مهارت و سایر فعالیت ها می تواند شکل بگیرد که رسانه ها نیز در آن سهیم باشند.

  معاون مطبوعاتی در ادامه افزود: امروزه محتوای رسانه ها به چالش بزرگی تبدیل شده که به ویژگی ها و کارکردهای آن اشاره دارد و چنین مطرح است که محتوای رسانه موجب قدرت است، نه داشتن آن. بنابراین ما بیش از آنکه به فکر داشتن رسانه باشیم باید به محتوا بیندیشیم.

  در ادامه این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات دکتر ضیایی پرور تقدیر به عمل آمد.

  بنابر این گزارش، دکتر گیتا علی آبادی، مدیر کل جدید دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها که برای دومین بار به این سمت منصوب شده پیش از این نیز در سال 95 عهده دار این سمت بود.

   
  مراسم تودیع و معارفه 26
  مراسم تودیع و معارفه 21
  مراسم تودیع و معارفه 20
  مراسم تودیع و معارفه 17
  مراسم تودیع و معارفه 15
  مراسم تودیع و معارفه 14
  مراسم تودیع و معارفه 13
  مراسم تودیع و معارفه 12

   

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500