• جزییات نخستین جشنواره مطبوعات و پایگاههای خبری استان تهران
 • ۱۵:۱۱ (شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸)
 • این جشنواره برای نخستین بار، خاص نشریات محلی و با هدف تقویت کیفی مطبوعات، ایجاد فضای مناسب و سالم جهت رقابت و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات و رسانه‌های محلی برگزار می‌شود.
 •  

  معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جزییات نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاههای خبری این استان را تشریح کرد.

    شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جزییات نخستین جشنواره مطبوعات، پایگاههای خبری این استان را تشریح کرد.

  به گزارش شارا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مهرشاد کاظمی با اشاره به اینکه که تاکنون جشنواره‌ای مختص به نشریات محلی در سطح استان تهران برگزار نشده گفت: این جشنواره برای نخستین بار، خاص نشریات محلی و با هدف تقویت کیفی مطبوعات، ایجاد فضای مناسب و سالم جهت رقابت و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات و رسانه‌های محلی برگزار می‌شود.

  کاظمی افزود: این جشنواره در ۹ بخش سرمقاله، یادداشت، عکس، صفحه آرایی و گرافیک، خبر، گزارش، مصاحبه و تیتر با موضوعات اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی، توسعه استانی (فرهنگی- سیاسی- اقتصادی- اجتماعی)، حقوق شهروندی، مسائل زیست محیطی استان، آسیب‌های اجتماعی و گردشگردی برگزار و به نفرات اول تا سوم در هر بخش جوایزی اهدا خواهد شد.

  معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای خاطر نشان کرد: موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و توسعه استانی (فرهنگی- سیاسی- اقتصادی- اجتماعی) موضوعات ویژه این جشنواره است که برگزیدگان در این سه موضوع حائز دریافت جایزه ویژه خواهند بود.

  وی در ادامه اشاره کرد: آثار ارسالی به جشنواره باید از مطالب منتشر شده از تاریخ ۳۰/ ۰۱/ ۹۷ تا ۳۰/ ۰۱/ ۹۸ در مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز باشند.

  وی تأکید کرد: علاقه مندان می‌توانند فراخوان جشنواره و ضوابط آن را از طریق سایت اداره کل به نشانی Tehran.farhang.gov.ir دریافت کنند.

  به گفته کاظمی، فعالان عرصه رسانه استان تهران می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۱/ ۰۳/ ۹۸ از طریق سایت Pressfestival.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500