یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۷
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۰۸۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

برگزاری نوبت اول مجمع عمومی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۷

 

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان موعد برگزاری نوبت اول مجمع این انجمن برای انتخاب بازرسان را ۳۰ مهرماه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مقداد ذکی‌زاده _ سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان _ گفت: نوبت اول مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان برای انتخاب بازرسان انجمن سه‌شنبه (۳۰ مهرماه) ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

او تصریح کرد: در صورتی که حد نصاب لازم برای برگزاری این انتخابات در نوبت اول حاصل نگردد، طبق اساسنامه نوبت دوم ۱۰ روز پس از موعد نوبت اول با حضور هر تعداد عضو برگزار خواهد شد و به این ترتیب نوبت دوم مجمع برای انتخاب بازرسان جدید در تاریخ ۱۱ آبان ماه برگزار می‌شود.

ذکی‌زاده اظهار کرد: در نوبت اول علاوه بر انتخاب بازرسین جدید دو موضوع از جمله گزارش دبیرکل و دیگری گزارش بازرسین به اعضای مجمع در دستور کار قرار دارد. انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از اعضای مجمع دعوت کرد که در جلسه نوبت اول مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن حضور به هم رسانند.

او گفت: اعضای مجمع که علاقه‌مند به شرکت در این انتخابات هستند، می‌توانند برای کاندیداتوری به محل انجمن مراجعه  و برای شرکت نام‌نویسی نمایند. علاقه‌مندان  می‌توانند از امروز تا پایان وقت اداری روز یکشنبه (۲۱ مهر ماه) به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی روبه‌روی سینما صحرا پلاک ۱۶۸ واحد ۱۴ نام خود را برای کاندیداتوری انتخابات بازرسان ثبت کنند.

سخنگوی این انجمن تاکید کرد: افراد متقاضی شرکت در انتخابات انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان باید مطابق اساسنامه، عضو پیوسته بوده و حداقل دو سال سابقه فعالیت در این انجمن داشته باشند.

بازرسان انجمن روزنامه نگاران مسلمان طبق اساسنامه هرساله توسط اعضای مجمع عمومی این انجمن انتخاب می‌شوند.

تعداد بازدید : ۴۸۲
(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید