چهارشنبه / ۲۰ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۶
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۴۱۶۸
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
در فرهنگسرای رسانه صورت می‌گیرد

برپایی کرسی آزاداندیشی «جنگ‌های رسانه‌ای و تغییر رفتار مخاطبان»

(چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۶

 

سومین کرسی آزاداندیشی «جنگ‌های رسانه‌ای و تغییر رفتار مخاطبان» در قالب سلسله نشست‌های ملی «اقتصاد و رسانه» و «پدافند رسانه‌ای» ۲۰ آذر ماه در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از خبرگزاری مهر، سومین کرسی آزاداندیشی «جنگ‌های رسانه‌ای و تغییر رفتار مخاطبان» روز چهارشنبه 20 آذر ماه از ساعت 15 در فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد؛ این نشست، بیست‌ودومین دوره سلسله نشست‌های ملی اقتصاد و رسانه و چهارمین دوره از سلسله نشست‌های علمی و تخصصی پدافند رسانهای هم محسوب می‌شود.

«جنگ‌های رسانه‌ای»، «مبارزه رسانه‌ای با فساد سازمانی» و «تهاجمات رسانه‌ای و هنجارسازی سورفتارها» از محورهای علمی این نشست هستند. همچنین این نشست با رویکرد اصلی «حل مساله و تولید راهکارهای بومی»، شامل کرسی‌ها و سخنرانی‌های پژوهشی متعددی است که عنوان برخی از آنها چنین است:

- سلبریتی‌ها و تاکتیک‌های رسانه‌ای

- استراتژی نفوذ از طریق جمع‌سازی در استارتاپ‌ها

- آرایش جنگی رسانه‌های مهاجم

- تکنیک‌های موثر استفاده از رسانه‌های اجتماعی در تبلیغات انتخاباتی کاندیدها

- بررسی نقش سواد رسانه‌ای در مقابله با تهدیدات نوین رسانه‌های اجتماعی با رویکرد فرآیند انتخابات سیاسی

- تاثیر بازی‌های آنلاین بر روی اعتیاد اینترنتی نوجوانان

- بررسی فیلم «هک بزرگ» با اتکا به مطلب نشر شده در روزنامه «گاردین»

- امنیت نرم، اقتصاد و رسانه

«علیرضا چیت‌ساز»، «حمیدرضا حسینی دانا»، «زهرا ملابابایی»، «مهدی امینیان»، «فریبا فتحی»، «حسن ضیایی جباری» و ... از جمله سخنرانان این نشست هستند که در موضوعات مشخص‌شده در این کرسی به ارائه نظریاتشان می‌پردازند.

نشست «جنگ‌های رسانه‌ای و تغییر رفتار مخاطبان» به همت و مشارکت «سازمان پدافند غیر عامل کشور»، «دبیرخانه پدافند رسانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات»، «دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات» و «وب‌سایت پایداری ملی» 20 آذر ماه در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

گردآوری خبر:اردلانی

تعداد بازدید : ۴۲۸
(چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید